Kdy je nejlepší čas na novorozenecké focení?
Novorozená
miminka fotím nejčastěji ve věku 6-14 dní po narození.Je to období,
kdy jsou vaše miminka maličká, krásně spinkají a dají se schoulit do
klubíčka jako u maminky v bříšku.Nejčastěji je fotíme spící, ale pokud
je miminko klidné a spokojené, vznikají i roztomilé "koukací" fotky.Nemusíte
se obávat, že je focení tak brzy po porodu náročné. Celé probíhá v
klidné, přátelské atmosféře a plně se přizpůsobuje potřebám miminka i
maminky. Sama jsem maminka, a tak dobře vím, jak citlivé toto období je.
Pokud miminko potřebuje nakojit, přebalit nebo jen pochovat, vždy je na
vše dostatek času. Na nic netlačím. Mým cílem je, abyste si z focení
odnesli památku v podobě krásných fotografií, ale také příjemný a
klidný zážitek.